Napsali o materiálu ThermoWood®

Napsali nám naši zákazníci o dřevěných terasách a fasádáchNaši zákazníci nám napsali své názory a připomínky:

Vážíme si názorů našich klientů a chtěli bychom poděkovat za jejich důvěru a doporučení. Díky Vaším názorům můžeme naši nabídku služeb zlepšovat a sami sebe zdokonalovat.

Věříme, že i nadále budete spokojeni.

 

Terasové podlahové profily

Každé ráno při cestě do práce mi zavrzala naše stará dřevěná terasa pod nohama. Manželka seděla nějakou dobu u počítače a našla firmu Prokom, která nabízí tepelně upravené dřevo ThermoWood®. Neváhal jsem a hned jsem objednal profily ThermoWood® pro podlahy teras. Firma nám přivezla materiál na terasu zdarma až domů. S terasovými profily jsem spokojený, vřele doporučuji.

Karel O.

Dřevěné obklady na dům

Byl jsem na návštěvě u známých na Slovensku a zaujala mě jejich dřevěná fasáda. Doporučili mi firmu Prokom a jejich velmi kvalitní materiál s dlouhou životností ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady budov. Objednal jsem si materiál a příslušenství, které mi přivezli zdarma. Můj dům nyní vypadá úplně jinak.

Martina H. 

Dřevěná terasa pro náš dům

Jsem velmi spokojená s naší dřevěnou terasou, vypadá naprosto skvělé a to ji máme už tři roky a bez údržby, podlahové profily ThermoWood® byl dobrý nápad.

 Veronika  E.

Objednávka ThermoWood® profilů

Objednali jsme si terasové profily na terasu na Vašem e-shopu. Jsme s ThermoWood® obklady, které jsou velmi kvalitní a estetické, naprosto spokojeni. Montáž je jednoduchá a rychlá. Mohu jen doporučit.

 Jaroslav H.

První objednávka bazénových profilů na obklad okolo bazénu

Byl to můj první nákup u firmy Prokom, potřeboval jsem obložit starší bazén. Koupil jsem bazénové profily ThermoWood®, vše bylo rychle a v pořádku, bazén je jako nový. Příjemné jsou i přijatelné ceny.

 Tomáš N.

Kvalitní bazénové profily za rozumnou cenu

Na žádost dětí jsme si udělali na zahradě bazén, ale nechtěli jsme mít betonové království kolem něho. Známí nám doporučili firmu Prokom s tepelně upraveným dřevem. Můj první názor byl sice záporný, tepelně upravené dřevo – nesmysl, ale to se změnilo. ThermoWood® bazénové profily k našemu bazénu a na terasu jsou naprosto ideální. Díky.

 Jaroslav D.

Obklady z tepelně upraveného dřeva

S manželkou jsme hledali jak oživit naši velkou terasu. Našli jsme společnost Prokom a jejich tepelně upravené dřevo ThermoWood®. Jejich ThermoWood® terasová prkna vypadají krásně, nemusí se natírat a stále hoblovat.  Jako bonus ještě doprava zdarma. Budeme si ještě od firmy Prokom objednávat zahradní nábytek, ať nám to na terase vše ladí. Jsme naprosto spokojeni. Děkujeme.

 Michal K.

Pohodlný nákup profilů na stěny

Nemám rád chození po obchodech a pořád hledat co potřebuji. U firmy Prokom jsem si vybral vše na internetu doma a v klidu, ušetřilo mi to čas i peníze. Tahle zkušenost s nakupováním materiálu na obložení stěn starého zahradního altánu se mi líbí. Terasové profily ThermoWood® jsou to pravé, co jsem hledal.

 Jirka S.

Dřevěné profily na balkón

Neustále jsem se potýkala se škvírami u zábradlí balkónu, chtěla jsem ho mít celé zakryté. Potřebovala jsem něco, co vydrží. Moje známá mi doporučila stránky Prokomu. Říkala jsem si, že se asi spletla, když jsem viděla dřevěné obklady ThermoWood®. Ovšem po přečtení co je vlastně tepelně upravené dřevo ThermoWood® jsem neváhala, jsem spokojena a navíc mám nejkrásnější balkón na celém sídlišti.

Jarmila B.

Podlaha z masivního materiálu ThermoWood

Měli jsme doma plovoucí podlahu, která se rozkližovala a pořád dělala nějakou neplechu. Člověk často kouká na cenu. Ovšem cena je dělaná na úkor kvality. Když jsme kupovali novou, dostali jsme doporučení na firmu Prokom, koupili jsme podlahové profily  ThermoWood®  a se společností Prokom jsem spokojený, podlaha je krásná a teplá. Člověk pozná pravou kvalitu masivního materiálu.

 Tomáš D.

Doprava zdarma

Mnoho společností nabízí dopravu zdarma nad nějakou útratu. Fasadní profily ThermoWood® jsem si objednal právě u Prokomu, jelikož materiál a další věci dopraví domů a zadarmo. Tuto službu by měl každý zákazník ocenit.

 Petr K.

Odolné obklady na mé terase

Hledal jsem kvalitu za rozumnou cenu. Viděl jsem spousty druhů materiálu, ze kterých se vyrábějí dřevěné obklady a potýkal jsem se s praskáním a kroucením. Rozhodl jsem se investovat a koupil jsem si z materiálu ThermoWood® obklady z tepelně upraveného dřeva. O ThermoWood® jsem se dočetl na internetu samou chválu a také že je tento materiál certifikovaný. Vzbudil ve mne důvěru, užívám si nových dřevěných obkladů na terase. Nepraskají, nekroutí se, jsem moc spokojený.

 Martin M.

Terasové profily

Koupili jsme si  terasové profily ThermoWood® na novou terasu, jsme hodně spokojeni, snadná práce, dovoz zdarma až na zahradu. Naprostá spokojenost. Firmu Prokom doporučuji.

 Marian L.

Dřevěné profily na podlahu

Odrazovala mě cena, ale po zvážení všech okolností, že jsem dostal všechny instrukce, certifikáty, spoustu dobrých rad a ještě mi to přivezli až domů zdarma, neváhal jsem a udělal jsem dobře, máme novou krásnou dřevěnou podlahu z materiálu ThermoWood®, všem vřele doporučuji.

 Marek Z.